POKÓJ MIODOWY

Słoneczny pokój z oddzielnym pomieszczeniem w sam raz na łóżeczko dla  dziecka. Z miodowymi meblami pięknie komponuje się stara, zabytkowa szafa oraz staromodne dodatki ponownie przywrócone do życia.

POKÓJ ROGATY

Nietuzinkowy pokój dla dwóch osób. Postawiliśmy na naturalność: prawdziwa drewniana podłoga i cegła na ścianie idealnie podkreślają wieloletnią historię naszego Zakątka. Jednak żeby nie było zbyt poważnie, całość została przełamana wesołymi poduszkami, pasiastym zagłówkiem, krzesłami z pepitką i porożem, które dumnie wieńczy dzieło.

I LOVE BLUE

Niebieski to kolor nieba, kojarzy się z relaksem i ciszą. Jest wprost stworzony do tego pokoju, w którym jedyne docierające dźwięki, to ptaki śpiewające na balustradzie balkonu. Dwuosobowy pokój skąpany w słonecznym świetle z piękną drewnianą podłogą i cegłami na ścianie udekorowanej czarno-białymi grafikami.

KUCHNIA, ŁAZIENKA, KLATKA SCHODOWA

Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona kuchnia z pięknym widokiem na sad i łąki oraz łazienka. Klatka schodowa to miejsce zatrzymane w czasie, pełne starych fotografii oprawionych równie starymi ramami z drewna. Przechodząc tędy można choć na chwilę poczuć niesamowity duch historii, który kryje się w naszym Zakątku.

NA ZEWNĄTRZ

Codziennie z rana warto przysiąść przy kawie w naszej uroczej altance i zasłuchać się w śpiewie ptaków, popołudniem poleżeć z książką w hamaku, wybrać się na przejażdżkę rowerem, bądź pograć w siatkówkę, czy badmintona. Na dzieci czeka niewielki plac zabaw pod parasolem chroniącym przed słońcem z piaskownicą i małym basenikiem dla maluchów. Nic jednak nie równa się z przepiękną przyrodą, która nas otacza, z łąkami i lasami wokół, z drzewami owocowymi, kwiatami, pachnącą trawą i niczym nieograniczoną przestrzenią
Dom stoi w zaciszu, droga jest mało uczęszczana przez samochody, nietrudno spotkać tu zwierzęta, zarówno te domowe, jak i leśne. To miejsce wprost stworzone dla miłośników spacerów, zbieraczy grzybów, czy osób lubiących grillować.

Projekt wnętrz: www.fabryka-wnetrz.com